Gdy budujesz dom szczególną wagę przywiązujesz do solidnego i trwałego dachu, który ma chronić przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, czyli deszczem, śniegiem, jak również przed nadmiarem słońca.

Kiedy twój dach nagle przecieka, potrzebujesz kogoś, aby natychmiast ci pomógł w naprawie poczynionych uszkodzeń dachu. W takich wypadkach nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą. Dlatego jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się dekarstwem w szerokim tego słowa znaczeniu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, gdy pojawi się nagle taka potrzeba, a nasz profesjonalny personel udzieli ci pomocy.

Oferujemy naprawę okien dachowych, komina, czy naprawę rynien itp. Mamy również pogotowie dachowe. Łódź jest jednym z miast, gdzie świadczymy nasze profesjonalne i kompleksowe usługi.

W trosce o naszych klientów mamy kompleksową usługę naprawczą. Gdy zdarzy się nieprzewidziana awaria dachu trzeba wiedzieć, że istnieje firma DOBRY DACH. Pogotowie dachowe (Warszawa) to miasto, w którym mamy swoją siedzibę. Począwszy od wszelkich napraw dachu i nie tylko na wszystkie prace udzielamy gwarancji, bez ponoszenia przez klienta jakichkolwiek kosztów. Nawet wtedy, gdy minie okres gwarancji wtedy za wszelkie naprawy odpowiedzialny jest producent.

Na rynku usług dekarskich jesteśmy firmą, która ma atrakcyjne i konkurencyjne ceny.